Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Gra Miejska na zamku w Legnicy. Zwiedzaj i baw się

Przez   /   20/08/2019  /   No Comments

24 sierpnia w godz. 10.00 – 14.00 na Zamku Piastowskim odbędzie się Gra Miejska. Gra ma na celu przybliżenie mieszkańcom Legnicy uroków Zamku poprzez czynny udział w świetnej zabawie. Organizatorem jest Towarzystwo Miłośników Legnicy PRO LEGNICA.

Gra będzie prowadzona w czterech grupach 7-8 osobowych, złożonych z dzieci i rodziców bądź opiekunów. Wcześniejsze zapisy nie są konieczne. Wystarczy przyjść w wyznaczonych godzinach w dniu zabawy.

To już piąta edycja Gry Miejskiej w Legnicy, w której dzieci wraz z opiekunami rozwiązują szereg zadań z zakresu historii, matematyki czy logiki. Spora część zadań, tak jak w poprzednich edycjach, nawiązywać będzie do legnickiego zamku i dynastii Piastów. Corocznie w sumie ok. 60 osób przechodzi przez kolejne poziomy gry, spotykając po drodze rycerzy, kasztelana czy ducha św. Jadwigi. Dla wszystkich uczestników zabawy przewidziano nagrody oraz dyplomy.

Współorganizatorzy: Stowarzyszenie Legnica NA TAK, Centrum Druku 4 kolory, CKUiJK, Muzeum Miedzi w Legnicy.

Źródło: Towarzysztwo Miłośników Legnicy Pro Legnica

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 191 dni temu dnia 20/08/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 13, 2019 @ 8:08 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Bez-tytułu-3-1-1024x505

Patrycja Kamola promuje nowy teledysk “Mam plan”

Read More →