Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Chojnowska policja szuka złodzieja Matki Boskiej

Przez   /   05/03/2021  /   No Comments

Komisariat Policji w Chojnowie prowadzi dochodzenie w sprawie uszkodzenia mienia w Kościele pw. Świętego Krzyża w Rzeszotarach oraz kradzieży figurki Matki Boskiej z kapliczki znajdującej się we wsi Bobrów. Osoby mogące przekazać jakiekolwiek informację o skradzionej figurze świętej, a także o osobie mogącej mieć związek z tym przestępstwem proszone są o kontakt z chojnowską policją.

Komisariat Policji w Chojnowie prowadzi dochodzenie w sprawie uszkodzenia mienia w Kościele Parafii Rzymskokatolickiej pw. Świętego Krzyża w Rzeszotrach oraz kradzieży z włamaniem do przydrożnej kapliczki znajdującej się w Bobrowie, z wnętrza której skradziono figurę Matki Boskiej. Do zdarzeń doszło w dniach 26-27 lutego w godzinach 18:30-09:00.


Z zebranego w tej sprawie materiału dowodowego wynika, iż sprawcą przedmiotowego przestępstwa może być mężczyzna, który w dniu 26 lutego br., uczestniczył w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Mszy Świętej w kościele pw. pw. Świętego Krzyża w Rzeszotrach i najprawdopodobniej po ich zakończeniu pozostał w kościele.
Policjanci Komisariatu Policji w Chojnowie zwracają się z prośbą do wszystkich świadków zdarzenia oraz osób posiadających jakąkolwiek wiedzę o sprawcy lub skradzionej figurce proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Chojnowie ulica Wojska Polskiego 15, pokój 29, lub telefonicznie pod numerem telefonu 47-87-462-00 w godzinach 08:00-15:00.

Zespół Komunikacji Społecznej

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 40 dni temu dnia 05/03/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 5, 2021 @ 8:57 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

jedzieszmysl-36-1024x573

Wyrok utrzymany. 3 lata więzienia za śmierć 2 dzieci

Read More →