AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Agroturystyczne Święto Wina i Miodu Pitnego w Grodźcu

Przez   /   26/09/2023  /   No Comments

Już w najbliższy weekend (30 września–1 października) Zamek Grodziec zaprasza do siebie na kultowe miody - Agroturystyczne Święto Wina i Miodu Pitnego w Zamku Grodziec! Będą regionalne produkty, muzyka na żywo, pyszna biesiada i wiele innych atrakcji. Warto w sobotę i niedzielę odwiedzić wygasły wulkan, bo kipi dobrą energią. 

XVI Agroturystyczne Święto Wina i Miodu Pitnego to dwa dni biesiady, pokazów rycerskich i spotkań w średniowiecznym zamczysku.

Prezes Zamku Grodziec Mariusz Garbera zwraca się do turystów: – Zapraszamy Was. Wiecie doskonale, że będzie u nas mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Będzie dawne uzbrojenie, rekonstruktorzy, wystrzały z muszkietu, do tego armaty, rzemiosło dawne, prelekcje… Myślę, że spędzicie u nas fantastyczny czas z całymi rodzinami, z przyjaciółmi. Warto być z nami także dla wydarzeń kulturalnych. Będzie z nami wspaniały Teatr Komedia z Krakowa ze swoim spektaklem. Nieco więcej dowiecie się na ten temat naszych mediów społecznościowych i ze strony internetowej.

Podczas wydarzenia obowiązuje bilet wstępu na zamek.

RYC./ Fot. ZAMEK GRODZIEC

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

437695941_3708052086142277_7610538367078606599_n

Nie tylko Legnica. Gdzie w niedzielę będzie dogrywka?

Read More →