PWSZ_prezentacje

Miedź przegrywa z liderem

Przez   /   02/09/2012  /   No Comments

W sobotnim meczu (1 września) Miedź Legnica przegrała 0:2 z liderem pierwszej ligi Flotą Świnoujście.

Zdobywcą obu bramek dla Floty był Daniel Chyła. Pierwszy gol padł w 17. a kolejny w 59 . minucie. Jak po meczu przyznał trener Miedzi, Bogusław Baniak, Miedź w drugiej połowie próbowała odrabiać straty, ale Flota była dobrze zorganizowana w obronie.

Miedź Legnica – Flota Świnoujście 0:2 (0:1)
Bramki: Chyła (17), Chyła (59). Żółta kartka: Olszar, Chyła. Sędziował: Ciecierski (Warszawa).
Miedź: Ptak ? Tanżyna (46 Łobodziński), Woźniczka, Paszliński, Zasada, Madejski, Kasperkiewicz, Łuszkiewicz (78 Hempel), Szymański (62 Lenkiewicz), Grzegorzewski, Zakrzewski.
Flota: Kasprzik ? Jasiński Zalepa, Udarević (63 Kieruzel), Opałacz, Wrzesień (90 Fryc), Chyła, Niewiada, Bodziony, Olszar (80 Śpiączka), Arifović.

• Publikowany: 4336 dni temu dnia 02/09/2012
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 2, 2012 @ 4:14 pm