PWSZ_prezentacje

Koszykówka z plackami

Przez   /   29/10/2014  /   No Comments

Zespół Dedal York wygrał turniej trójek koszykarskich „Placki Basket Show”, który odbył się w sobotę (25 października) w podkowie przy Stadionie Miejskim. W zawodach zorganizowanych przez legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji uczestniczyło 30 koszykarzy.

Zwycięska drużyna Dedal York wystąpiła w składzie: Robert Rupa, Krzysztof Paryś, Przemek Piorun, Kuba Zawadzki. Drugie miejsce wywalczył zespół #B13 (Daniel Stężowski, Stanisław Sergiel, Marcin Szymala), a trzecie Grzybiarze (Kamil Stefura, Michał Kłoda, Marcel Duda). Każdy z uczestników turnieju został poczęstowany plackami ziemniaczanymi smażonymi na świeżym powietrzu oraz napojami. Zwycięzcy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy.

• Publikowany: 3468 dni temu dnia 29/10/2014
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 29, 2014 @ 10:03 am