PWSZ_prezentacje

27 medali dla zawodników KKS Tora

Przez   /   15/03/2013  /   No Comments

Podczas niedawnego XIX Turnieju Karate WKF ?Rada Regentów? w Zawadzkiem (woj. opolskie) legniccy zawodnicy KKS TORA zdobyli 27 medali, w tym 4 złote, 5 srebrnych i 9 brązowych. W ogólnej klasyfikacji zajęli 4 miejsce.

W rywalizacji uczestniczyło 320 zawodników z 23 klubów. Rozegrano 24 konkurencje kata i 33 konkurencje kumite w kategoriach dzieci, młodzików, kadetów i juniorów.

Złote medale wywalczyli: Jakub Maliński- kumite orlików -35 kg, Marcelina Plaszczyk ? kumite orliczek ? 34 kg, Roksana Naspijska – kumite juniorek +59 kg, Natalia Kowal ? kumite kadetek ? 54 kg. Srebrne: Martyna Gibasiewicz ? kata orliczek (10-11l); Karolina Malińska ? kumie juniorek + 59 kg; Bartek Nowicki ? Kumite juniorów – 70 kg ; Marcin Gibasiewicz -Kumite juniorów ? 76 kg. Medale brązowe: Anastazja Dziągwa ? Kumite młodziczek -47 kg; Bartosz Król- Kumite orlików -30 kg ; Martyna Gibasiewicz ?kumite orliczek ? 30 kg; Paweł Jabłoński ? Kumite młodzików ? 55kg; Kamil Maciuszek ? Kumite kadetów -70 kg; Krystian Jordan ? Kumite kadetów ? 57 kg ; Mateusz Szczygieł ?kumite juniorów -61 kg ; Kata drużynowe 10-13 lat – Ola Macuga ? kata Orliczek.

źródło: legnica.eu

• Publikowany: 4142 dni temu dnia 15/03/2013
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 15, 2013 @ 8:17 am