Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

20 medali dla Legnickiego Klubu Taekwon-do

Przez   /   04/05/2015  /   No Comments

Świetnie spisali się zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do w międzynarodowym turnieju Open Tournament ASI Taekwon-do „The Anxur Battle” rozegranym Terracinie. Siedemnastoosobowa drużyna LKT Legnica wróciła z Włoch z 20 medalami.

W mistrzostwach wystartowało blisko 360 zawodników. Klasyfikację generalną wygrała Kadra Dolnego Śląska, w barwach której startowali legniccy zawodnicy.

Złote Medale dla legnickiego klubu wywalczyli: Maciej Żuk, Paweł Woźniak, Magdalena Kisiel, Katarzyna Makaś, Dminika Masłowska i Monika Kowalczyk.

Srebrne medale: Rafał Harasimowicz, Mateusz Celejewski, Klaudia Kowalińska i Kamila Kolanowska. Brązowe trofea zdobyli: Aleksandra Kurleto, Kamila Kolanowska, Dominika Masłowska, Katarzyna Makaś, Paweł Dąbrowski, Karol Forgiel, Paweł Woźniak oraz Wioletta Miskiewicz.

Zawody w Terracinie były ostatnim sprawdzianem dla legnickich kadrowiczów przed majowymi Mistrzostwami Świata we włoskim Jesolo. Wyjazd do Włoch był również świetną okazją do odwiedzenia obiektów sportowych, na których za miesiąc rozegrany zostanie światowy czempionat. Już w najbliższy piątek czwórka zawodników LKT Legnica wyjedzie do Spały na trzydniowe konsultacje reprezentacji Polski w Taekwon-do, przygotowującej się do XVIII Mistrzostw Świata Jesolo 2015.

Źródło: Urząd Miejski w Legnicy