Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Wakacyjne spotkania w Galerii Sztuki w Legnicy

Przez   /   31/07/2020  /   No Comments

Kubek z własnym motywem? Torba, której wzór powstanie na miejscu? Autorski linoryt małego Artysty? A może gliniana figurka, praca w szkle, biżuteria lub bukiet skrętoległy? To wszystko zaoferuje Galeria Sztuki w Legnicy podczas sierpniowych Wakacyjnych Twórczych Spotkań!

Otwarta Pracownia Sztuki, działająca przy Galerii, zaprasza już od 5 sierpnia – podczas pierwszych zajęć najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w kalkomanii ceramicznej. Wakacyjne Twórcze Spotkania odbywać się będą do końca sierpnia, w każdą środę i niedzielę. Warsztaty poprowadzą artyści z Legnicy i regionu, którzy zaprezentują poszczególne techniki plastyczne i będą wspierać w działaniu – wśród instruktorów znajdzie się między innymi Renata Michajłow, Jelena Połujanowa, Adam Włodarczyk, Adam Kopiec oraz Agnieszka i Grzegorz Matwiejszyn, którzy działają pod własną marką Ja Cię Broszę, robiąc nietuzinkowe gadżety.
Zajęcia są bezpłatne, przeznaczone dla zamkniętych grup dzieci. Marta Grzesik-Studzińska, która na co dzień zajmuje się organizacją działań Otwartej Pracowni Sztuki, wyjaśnia: „ze względu na wzmożone zasady bezpieczeństwa, które musimy zachować, zajęcia odbędą się w małych, podzielonych grupach. Na miejscu będziemy także prosić o wypełnienie stosownych dokumentów”.
Zapisu można dokonać przez e-mail pracownia@galeria.legnica.eu.

Zapisu można dokonać przez e-mail pracownia@galeria.legnica.eu.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

thumb_Chlebem_i_sol___Mateusz_Krzyk_taks__wkarz

” Chlebem i solą”, jedni o historii, drudzy o pieniądzach

Read More →