helios
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Zbiórka słodyczy na Dzień Dziecka z Animusem

Przez   /   16/05/2019  /   No Comments

Już po raz drugi Fundacja ANIMUS w dniach 17-18 maja 2019 r. organizuje zbiórkę SŁODYCZY, które będą przekazane z okazji DNIA DZIECKA w formie paczek dla dzieci z terenu powiatu złotoryjskiego. W organizacji akcji na terenie miasta Złotoryja będą pomagać wolontariusze Fundacji ANIMUS oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Złotoryi.

Zbiórka została zarejestrowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pod nr 2019/2334/OR.
Do specjalnie przygotowanych koszy, każdy kupujący będzie mógł przekazać na rzecz dzieci słodycze: czekolady, cukierki, ciastka, soki, chrupki czyli te produkty z których dzieci na pewno się ucieszą. Ubiegłoroczna akcja okazała się strzałem w przysłowiową „10”, nie da się opisać radości dzieci, które odbierały paczki ze słodyczami – podkreśla Łucja Marchaj-Miller Prezes Fundacji ANIMUS.
Serdecznie zachęcamy do udziału w tej pięknej akcji! Okażmy serce i nieśmy radość dzieciom – zachęca Łucja Marchaj-Miller. Sprawmy aby na twarzach dzieci zagościł uśmiech. Sprawmy, by niemożliwe stało się możliwym – razem możemy więcej. Zapraszamy do udziału w akcji! Czekamy na Państwa w dniach 17–18 maja 2019 r. od godziny 8:00 do 18:00 w supermarketach w Złotoryi STOKROTKA I LIDL. Dziękujemy!

Fundacja ANIMUS

FOT. PIXABAY.COM

RYC. FUNDACJA ANIMUS

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

maj2-300x200

Towarzyski Turniej Rycerski na Zamku Grodziec

Read More →