PWSZ_prezentacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Turek ze Złotoryi cały dzień robił kebaby dla WOŚP

Przez   /   17/01/2018  /   1 Comment

Ahmet Gerik, właściciel Sultan Kebab w Złotoryi, cały utarg z niedzieli oddał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. – Zrobiłem to dla dzieci – opowiada. – Sam mam dwie córki. Jedna urodziła się jako wcześniak. Sześć miesięcy leżała w szpitali we Wrocławiu. 

Turek Ahmet Gerik robi najlepsze kebaby w Złotoryi. Przed 26. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wywiesił w witrynie kartkę, że 14 stycznia lokal będzie czynny od godz. 11 do godz. 20 i że 100 procent utargu z tego dnia trafi na konto fundacji Jurka Owsiaka. “Wspieraj WOŚP razem z nami! Zapraszamy!” – napisał.

Apel poskutkował. Kebab od Ahmeta był w niedzielę ulubionym posiłkiem złotoryjan.

- Klienci kupowali i często dorzucali do puszki coś więcej od siebie – mówi właściciel Sultan Kebab. Uzbierało się 2531 złotych i 21 groszy- Wszystkie zebrane pieniądze zaniosłem do sztabu WOŚP.

Ahmet otworzył złotoryjski Sultan Kebab ponad dwa lata temu i niemal natychmiast jakiś drań wybił mu wszystkie szyby w lokalu. Złotoryjanie gremialnie potępili wandala i aby okazać przedsiębiorcy wsparcie ustawili się w długiej kolejce po kebaby. Idea akcji wymyślonej przez internautów polegała na tym, aby dzięki masowo kupowanym kebabom Ahmet szybciej zarobił na nowe szyby.

- Złotoryja jest w porządku – przekonywał Ahmet Gerik po tamtym incydencie.

FOT. FACEBOOK.PL

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2338 dni temu dnia 17/01/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 18, 2018 @ 11:36 am
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. lustrator pisze:

    Ahmet Gerik jest w porzadku.Jak tylko zawitam do Złotoryji to najpierw na Sułtana.Pozdrowienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

concert-2527495_1280

Dni Legnicy: T.Love, VOX, Natalia Szroeder, Pectus…

Read More →