Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Skrzydła anioła czyli jak Legnica stroi się na święta

Przez   /   04/12/2017  /   No Comments

Zapraszamy legniczan i gości w środę (6 grudnia), w Mikołajki o godz. 17.00 na Rynek, gdzie przy muzyce wspólnie odliczymy ostatnie sekundy do odpalenia świątecznego oświetlenia.
Podobnie jak w minionych latach, nasza świąteczna iluminacja oszałamia bogactwem, fantazją i wielką różnorodnością. Dlatego właśnie kilkakrotnie uznano legnickie dekoracje za najpiękniejsze na Dolnym Śląsku.

Co ujrzymy po odpaleniu świateł i światełek? Uwielbiany przez dzieci pociąg, bombkę szczęścia, karocę. Przyozdobione latarnie uliczne i drzewa. Jak co roku, także i teraz, będą niespodzianki, które ujrzymy po raz pierwszy. Jak chociażby skrzydła anioła. A co do innych, warto uzbroić się w cierpliwość.
Zanim jednak spotkamy się w Rynku, zapraszamy dzieci z rodzicami do legnickiej palmiarni i mini-zoo, które w środę przeistoczą się w zaczarowaną „Krainę lodu”. To właśnie tam, w godz. od 11.00 do 15.00, piękne księżniczki Elsa i Anna wraz z Mikołajem, Elfami i Śnieżynkami sprawią, że poczujemy się, jak w prawdziwej baśni i przeżyjemy przygody, o których mogliśmy tylko śnić.
O godz.15.30 Mikołaj wraz z Elsą, Anną, elfami i śnieżynkami wyruszy ulicami Legnicy na Rynek, by tam, o godz. 17.00 zainaugurować iluminacje świąteczne. Klimatyczna muzyka, występy artystyczne dzieci i młodzieży z Młodzieżowego Centrum Kultury w Legnicy, kiermasz wyrobów świątecznych sprawią, że wszyscy poczują niezapomnianą atmosferę nadchodzących Świąt. W Rynku nie może Ciebie zabraknąć, wystarczy zabrać ze sobą dobry humor, ciepły szalik, rękawiczki i bawić się razem z nami! ZAPRASZAMY !!!

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 350 dni temu dnia 04/12/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 4, 2017 @ 2:09 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

wieslaw_swierczynski-300x265 (1)

Złotoryja. Świerczyński w pośpiechu wybrany starostą

Read More →