um_team
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Siedemnastolatek włamał się do domu i samochodu

Przez   /   11/01/2018  /   No Comments

Wnikliwa praca chojnowskich policjantów pozwoliła na zatrzymanie osoby podejrzanej o kradzież z włamaniem do domu jednorodzinnego i samochodu na terenie gminy Chojnów. Łupem 17-latka padł sprzęt elektroniczny, biżuteria, pieniądze oraz telefony komórkowe. Straty jakie spowodował swoim przestępczym działaniem młody mężczyzna opiewają na kwotę ponad 5 tysięcy złotych. Chojnowscy policjanci odzyskali już część skradzionego mienia. Za przestępstwa jakich dopuścił się mężczyzna grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie prowadzili rozpoznanie w sprawie kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego i pojazdu, do których doszło w ostatnim czasie na terenie gminy Chojnów. Wiele wskazywało na to, że najprawdopodobniej dokonał tego jeden sprawca.

Funkcjonariusze zebrali informacje, dokonali niezbędnych sprawdzeń. W wyniku zaplanowanych działań dokonali zatrzymania wytypowanego mężczyzny. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli przedmioty mogące służyć do dokonywania przestępstw oraz rzeczy pochodzące z włamań.

Śledczy zebrali szeroki materiał dowodowy, z którego wynika, że na przestrzeni ostatnich kilku tygodni mężczyzna włamał się do domu jednorodzinnego oraz pojazdu skąd dokonał kradzieży przedmiotów w postaci sprzętu elektronicznego, biżuterii, pieniędzy oraz dwóch telefonów komórkowych. Straty jakie spowodował swoim przestępczym działaniem młody mężczyzna opiewają na kwotę ponad 5 tysięcy złotych.

Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności

mł. asp. Jagoda Ekiert

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 285 dni temu dnia 11/01/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 11, 2018 @ 11:02 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

legnica-sesja-nadzwyczajna-015

Skład Rady Miejskiej w Legnicy na nową kadencję

Read More →