Baner_zlobek
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Prezydent zaprosił do Legnicy Jolantę Kwaśniewską

Przez   /   03/10/2018  /   No Comments

Jolanta Kwaśniewska Pierwsza Dama z lat 1995-2005, gdy jej mąż był prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, prezeska Fundacji Porozumienie bez barier – będzie gościem 12. Spotkania Kobiet w Legnicy. 9 października przyjedzie na zaproszenie prezydenta Tadeusza Krzakowskiego, by porozmawiać z legniczankami w Letia Business Center. Wstęp wolny.

Jolanta Kwaśniewska Pierwsza Dama Polski w latach 1995–2005, założycielka i prezeska Fundacji „Porozumienie Bez Barier”, która działa nieprzerwanie od 1997 roku, prawniczka, patronka licznych inicjatyw o zasięgu europejskim i światowym.

Jolanta Kwaśniewska to inicjatorka oraz organizatorka różnorodnych i wyjątkowo udanych kampanii prozdrowotnych (rak piersi, choroby serca, cukrzyca, AIDS). Społeczniczka, zwolenniczka udziału jak największej liczby kobiet w życiu politycznym i społecznym kraju. Od wielu lat zajmuje się problematyką przeciwdziałania przemocy wobec kobiet. Prowadzi szkolenia dla kobiet wychodzących z bezrobocia, a także szkolenia wizerunkowe, patronując Stowarzyszeniu Dress for Success Poland.

Jest współzałożycielką Kongresu Kobiet. Pełni funkcję honorowej przewodniczącej polskiego oddziału międzynarodowej organizacji Vital Voices, której celem jest rozwijanie i odkrywanie potencjału przywódczego kobiet poprzez ideę mentoringu. Od 2013 roku zaangażowana w prowadzenie autorskiego programu podnoszącego problematykę starości pod nazwą „Oswajanie starości”.

Ceni skuteczność w działaniu. Niepoprawna optymistka. Założyła Fundację „Porozumienie Bez Barier”, by pokazać, że można skutecznie pomagać innym. Z legniczankami porozmawia m.in.: o sposobach na własny styl, o dobrych radach związanych ze stylem, modą i właściwym zachowaniem;  o roli kobiet w życiu społecznym i politycznym, o życiu zawodowym kobiet, łączeniu kariery z życiem prywatnym i rodzinnym oraz o tym, dlaczego działalność charytatywna jest taka ważna i jak zacząć pomagać innym w potrzebie.

Prezydent Tadeusz Krzakowski regularnie zaprasza mieszkanki Legnicy na spotkania ze znanymi osobistościami.  W ramach tego cyklu panie miały okazję porozmawiać m.in. z aktorami Kacprem Kuszewskim i Tomaszem Kotem, reżyserem Waldemarem Krzystkiem,  tancerzem Rafałem Maserakiem, prezenterem pogody Jarosławem Kretem, dziennikarkami Magdą Mołek i Beatą Tadlą, piosenkarzem Piotrem Kupichą.

opr. PEKA

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

FBN_3433

Osiągnij sukces InfluencerkiBeauty!

Read More →