basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Poszukiwani świadkowie wypadku na ul. Warmińskiej

Przez   /   29/11/2017  /   No Comments

Legnicka Policja prosi świadków wypadku drogowego na ulicy Warmińskiej w Legnicy o kontakt. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Legnicy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legnicy prowadzą czynności dochodzeniowo-śledcze w sprawie wypadku drogowego do jakich doszło wczoraj tj. 28 listopada 2017 na ulicy Warmińskiej w Legnicy.
Wczoraj tj. 28 listopada 2017 roku o godziny 06:35 na ulicy Warmińskiej w Legnicy doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący nieznanym pojazdem jadąc ulicą Warmińską w kierunku ulicy Sudeckiej nie ustąpił pierwszeństwa 82-letniej kobiecie, która kończyła już przechodzenie przez jezdnię i potrącił ją. Następnie sprawca tego zdarzenia oddalił się z miejsca nie udzielając kobiecie pierwszej pomocy. W wyniku tego zdarzenia, 82-letnia piesza doznała ciężkich obrażeń ciała.

Pojazd sprawcy może posiadać wgniecenia, zarysowania z prawej strony. Apelujemy do Państwa o zwrócenie uwagi na pojazdy, które posiadają takie uszkodzenia. Każda informacja będzie dla nas cenna.

Świadków zdarzenia oraz osoby, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności wypadku prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z prowadzącym postępowanie asp. szt. Andrzejem Łabińskim z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy przy ulicy Asnyka 3-5, telefon 76 876 16 12, 76 876 15 30 lub 997. Wszelkie informację można zgłaszać anonimowo.

mł.asp. Jagoda Ekiert

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 376 dni temu dnia 29/11/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 29, 2017 @ 2:54 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

sad121-1-260x194

W Legnicy pracownicy sądów nie wzięli L-4

Read More →