Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica. Policja prosi o pomoc świadków wypadku

Przez   /   22/12/2017  /   No Comments

Legniccy policjanci zwracają się z apelem do osób, które widziały dzisiejsze potrącenie pieszej tj. 22 grudnia 2017 około godziny 07:20 na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym ulic Sikorskiego z ulicą Iwaszkiewicz w Legnicy i pomogą w ustaleniu sprawcy oraz okoliczności tego zdarzenia. Każda informacja będzie dla nas cenna.

Dzisiaj tj. 22 grudnia 2017 roku o godziny 07:20 na przejściu dla pieszych ulicy Sikorskiego z ulicą Iwaszkiewicza doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, nieznany kierujący nieznanym pojazdem jadąc ulicą Iwaszkiewicza wykonując manewr skrętu w prawo w ulicę Sikorskiego nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Kierujący potrącił ją a następnie odjechał w kierunku ulicy Wrocławskiej, nie udzielając kobiecie pierwszej pomocy. W wyniku tego zdarzenia piesza została przewieziona do szpitala.

Świadków oraz osoby, które mogą pomóc w ustaleniu marki pojazdu, koloru oraz okoliczności tego zdarzenia drogowego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejskiej Policji w Legnicy przy ulicy Asnyka 3-5, telefon 76 876 15 20, 76 876 15 22, 997 lub e-mail oficer.prasowy@legnica.wr.policja.gov.pl. Każda informacja będzie dla nas cenna.

Policja Legnica

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 359 dni temu dnia 22/12/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 22, 2017 @ 11:53 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Strefa płatnego parkowania

Legnica. W strefie płatnego parkowania zapłacisz kartą

Read More →