um_team
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Pokaż co potrafisz! Karaoke w Kręgielni!

Przez   /   17/04/2018  /   No Comments

Gratka dla wszystkich miłośników śpiewania! Już w najbliższy piątek o godzinie 20:00 zapraszamy do Kręgielni na 4 piętrze Galerii Piastów do wspólnej zabawy, przy dźwiękach waszych ulubionych utworów! Dla najodważniejszych przewidziane są nagrody i zniżki na barze!

Nazwa Karaoke powstała od japońskich słów słów: karappo (pusty) i ōkesutora (orkiestra). Czyli w dosłownym tłumaczeniu oznacza to po prostu „pustą orkiestrę”. Karaoke to bardzo popularna forma rozrywki na całym świecie, a ekipa z Kręgielni postanowiła zmierzyć się z wyzwaniem.

Udział w zabawie jest całkowicie bezpłatny, a co śmiałkowie i osoby najodważniejsze będą mogły liczyć na stosowne wyróżnienie.

Całą zabawę poprowadzi profesjonalna instruktorka!

Co więcej ma odwiedzających Kręgielnię od wtorku do niedzieli czekają:

– 4 profesjonale tory do kręgli i całe potrzebne oporządzenie,
– mistrzowskie stoły Bilardowe,
– najlepszy sprzęt audio,
– niepowtarzalna karta menu.

W Kręgielni organizujemy imprezy integracyjne, okolicznościowe oraz niezapomniane urodziny. Sprawdźcie nas! Zapraszamy – www.kregielniapiastow.pl

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

034

Grzegorz Niemyjski – artysta z legnickich przestrzeni

Read More →