UM_Legnica_Iluminacja
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Dziwni Mikołaje z Legnicy: Niebiescy i Egzotyczny

Przez   /   06/12/2017  /   No Comments

Jak co roku, 6 grudnia, ratuszowi Mikołaje odwiedzają z życzeniami i workami pełnymi pysznych prezentów podopiecznych legnickich placówek opiekuńczo–wychowawczych. Dzisiaj świąteczne paczki trafiły do blisko 160 dzieci w sześciu placówkach.

W ramach Świątecznego Patrolu niebieskich Mikołajów i Śnieżynki ze Straży Miejskiej i Policji spotkać było można było w wielu miejscach miasta. Chętnie pozują do wspólnych zdjęć z przechodniami, zwłaszcza z najmłodszymi. Wszystkich częstują łakociami.
Świąteczny Patrol będzie uczestniczył w różnych imprezach i wydarzeniach organizowanych przez Urząd Miasta na Rynku 6, 7 i 8 grudnia.
Egzotyczny Mikołaj pojawił się dzisiaj w legnickiej palmiarni. Pośród zwrotnikowej roślinności odnalazły go tam setki dzieciaków ze szkół i przedszkoli. W zamian za wierszyk albo piosenkę otrzymywały prezenty. Mikołaj gościł tu nie tylko legnickie dzieci, ale również przybyłe specjalnie z rodzicami i opiekunami z Środy Śląskiej, a nawet z Wrocławia. Bo nie ma to, jak Mikołajki w Legnicy.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 369 dni temu dnia 06/12/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 6, 2017 @ 2:41 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Downloads1

Prezentacja Kalendarza Satyrykonu 2019. Jest świetny

Read More →