Majorka
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

PEACE PLACE w Galerii Piastów

Przez   /   21/09/2017  /   No Comments

Już w najbliższą niedzielę 24 września o godzinie 15:30 zapraszamy wszystkich do Galerii Piastów na wyjątkowe spotkanie z młodzieżą i finał Festiwalu pod hasłem Peace Place.

Peace Place, to projekt w całości zrealizowany przez trójkę młodych ludzi w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii, którego celem jest pokazanie że seniorzy maja więcej energii niż niejeden nastolatek, a sami nastolatkowie nie siedzą tylko “przed tym komputerem”.

W najbliższą niedzielę na dużym patio Galerii Piastów koncert finałowy i towarzyszące wydarzeniu atrakcje. W programie pokaz jogi ze studium EdiFit, spotkanie z przedstawicielami Legnickiego Hospicjum, koncert świetnych lokalnych artystów: Joanny Sikory, Zespół The Tiles. Występ grupy Bessali. Na specjalnej ścianie każdy będzie mógł napisać swoje największe marzenia, przygarnąć sadzonkę, które będziemy rozdawali wszystkim chętnym oraz wziąć udział w konkursie charytatywnym, gdzie do wygrania będą ebooki, wejściówki VIP do Wrocławskiego aquaparku, bilety do kina i wiele więcej.

Każdy zainteresowany dowie się również jak zrobić swój projekt społeczny ze Zwolnionymi z Teorii. Gwiazda wieczoru to autorzy hitów takich jak “Oranżada”, “Serce w Paryżu” zespół Koniec Świata, który na swoim koncie ma prawie 20 letni staż na polskim rynku muzycznym, festiwale takie jak: Woodstock, Warszawski Festiwal Reggae, Jarocin, trasy koncertowe z Hurt, Happysad, Farben Lehre, Pidżama Porno.

Podczas koncertu obecni wolontariusze Legnickiego Oddziału Medycyny Paliatywnej, którzy zakończą naszą Peace Placową zbiórkę.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 446 dni temu dnia 21/09/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 21, 2017 @ 4:14 pm
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

eyeglasses-679696_960_720

Bezpłatne badania postawy i badania wzroku w Legnicy

Read More →