agem_popr
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Ordynator z wyrokiem. Tadeusz K. wygrał konkurs

Przez   /   13/03/2014  /   1 Comment

Decyzja zapadła: doktor Tadeusz K., trzy tygodnie temu skazany za korupcję na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu, pokieruje oddziałem neurologicznym w legnickim szpitalu. 

18 lutego Sąd Rejonowy w Legnicy uznał, że Tadeusz K. za 5 tysięcy złotych łapówki od recydywisty Waldemara K. poświadczał nieprawdę w dokumentacji medycznej. Dzięki temu i pomocy trzech innych skorumpowanych lekarzy przestępca przestępca przez kilka lat bronił się przed pójściem do więzienia.

Wyrok nie zdążył się uprawomocnić, gdy Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy ogłosił konkurs na udzielanie świadczeń zdrowotnych w oddziale neurologicznym i pododdziale udarowym.  Wpłynęły dwie oferty: jedną złożyła Małgorzata Stec, drugą Tadeusz K.

Według przewodniczącego szpitalnej komisji konkursowej, która wybrała ofertę Tadeusza K., nieprawomocny wyrok sądowy o niczym jeszcze nie świadczy.  -Jeśli sąd odwoławczy wyda prawomocny wyrok skazujący, to w każej chwili będzie można umowę rozwiązać. Pod warunkiem, że w wyroku będzie orzeczony zakaz kierowania oddziałem szpitalnym – mówił nam Andrzej Hap.

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1466 dni temu dnia 13/03/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 13, 2014 @ 3:43 pm
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. Anonim pisze:

    Kosciuszko skurwysyny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

drone-3198326_960_720

Międzynarodowy Drone Film Festival teraz w Legnicy

Read More →