Kini kobiet Helios
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Nie tylko zakochanym ciepło na sercu w palmiarni

Przez   /   12/02/2018  /   No Comments

W sobotę (10 lutego) legnicka palmiarnia otworzyła swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcieli świętować dzień zakochanych w pięknych okolicznościach przyrody.

Do godz. 15.00 na dzieci czekała cała masa atrakcji. Mogły poznać historię miłosną Mariana i Heli, papug Ar mieszkających w palmiarni, odnaleźć swoją własną walentynkę, napisać walentynkowe życzenia, zrobić kolorowy tatuaż i pomalować twarz. Mogły też zrobić sobie zdjęcie w specjalnie na ten dzień stworzonej fotobudce z licznymi akcesoriami. Było również sporo słodkości.
Wieczór zarezerwowany został dla dorosłych legniczan. Przy romantycznej muzyce, granej w łódce przez Pawła Michałowskiego na altówce elektrycznej, zakochani spędzali magiczny czas w egzotycznych zakątkach palmiarni. Odbył się również koncert życzeń, w którym można było zamówić swoje ulubione utwory.
- Wspaniały wieczór i cudowne miejsce. Proponuję, aby takie spotkania przy muzyce odbywały się tu co sobotę – mówił jeden z legniczan, który przyszedł do palmiarni z żoną.
To jednak nie koniec atrakcji. W Walentynki (14 lutego) ponownie zapraszamy dzieci w godz. 10.00–14.00. W palmiarni czekać będzie sporo niespodzianek.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy/ FOT. URZĄD MIASTA  W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 374 dni temu dnia 12/02/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 12, 2018 @ 2:45 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

sh

Showcase – festiwal młodych artystów w SDK “Kopernik”

Read More →