Plezia
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

MusicREGIO – extra pociągi na Przystanek Woodstock

Przez   /   27/07/2017  /   No Comments

“Siema” – specjalne pociągi musicREGIO na Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą (3-5 sierpnia) zatrzymają się  we wtorek, środę i czwartek w Legnicy, Lubinie, Rudnej Miasto. W czwartek będzie można też pojechać na festiwal “Ryśkem”. Dla Lubiących przesiadki, polecamy legendarne składy kursujące przez Głogów: “Stalowy Pęcherz”, “Wehikuł Czasu”, “Rockowy Schabowy’ lub “Scyzoryk”.

Przewozy Regionalne uruchomią około 80 dodatkowych pociągów musicREGIO umożliwiających dojazd do Kostrzyna nad Odrą i wygodny powrót do domów po zakończeniu festiwalu.

Przystanek Woodstock zaczyna się w czwartek 3 sierpnia, ale fani zjeżdżają się do Kostrzynia nad Odrą dużo wcześniej. Od 1 sierpnia będą mogli dotrzeć na miejsce pociągami jadącymi przez Zagłębie Miedziowe.

Rankiem 1, 2 i 3 sierpnia będzie kursował pociąg “Siema” z Wrocławia. Na dworcu w Legnicy będzie o godz. 9.50. W rozkładzie przewidziano też przystanki w Lubinie (godz. 10.24), Rudnej Miasto (godz. 10.48) i Głogowie (godz. 11.22). Do Kostrzynia nad Odrą “Siema” przyjedzie o godz. 13.40.

Nocą z 3 sierpnia w tą samą trasę wyruszy musicREGIO “Rysiek”. Zaplanowane odjazdy: godz. 3.28 – Legnica, godz. 4.03 – Lubin, godz. 4.28 – Rudna Miasto, godz. 5.02 – Głogów. W Kostrzynie będzie rankiem, o godz. 7.33 – na siedem godzin przed oficjalnym otwarciem imprezy.

Bilety kosztują: 44 zł (normalny w jedną stronę) 74 zł (normalny tam i z powrotem), 21,26 zł (studencki w jedną stronę), 27,72 zł (studencki tam i z powrotem), 27,72 zł (szkolny w jedną stronę), 46,62 zł (szkolny tam i z powrotem).

Inne możliwości dojazdu do Kostrzynia nad Odrą to podróż z przesiadką w Głogowie, przez który pojadą mucicRegio “Wehikuł Czasu” z Krakowa (1-3 sierpnia, godz. 14.59), “Rockowy Schabowy” z Krakowa (2 sierpnia, godz. 4.04), “Scyzoryk” z Kielc (godz. 7.40) oraz “Stalowy Pęcherz” (3 sierpnia, godz. 5.45).

W tym roku na Przystanku Woodstock zagrają m.in. Archive, Hey, New Model Army, House of Pain, Dub INC, Michał Urbaniak, Oddział Zamknięty, RSC, Wilki, Domowe Melodie, LemOn, Dr Misio, Counterfeit i inni. Szczegółowe informacje na stronie festiwalu TUTAJ.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Bez tytułu

Legnickie Pole. Plezia i spółka w interesie mieszkańców

Read More →