SunnyClub2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legniczanin miał w mieszkaniu plantację marihuany

Przez   /   14/03/2018  /   No Comments

Dzięki pracy operacyjnej legniccy policjanci trafili na trop 28-letniego mężczyzny podejrzanego o szereg przestępstw narkotykowych. W mieszkaniu prowadził profesjonalną uprawę marihuany. W przerwach od doglądania roślinek “plantator” zajmował się handlem środkami odurzającymi. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

To sukces funkcjonariuszy Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, którzy wytropili i zatrzymali 28-latka z Legnicy. – W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do mężczyzny policjanci zabezpieczyli ponad 300 porcji rynkowych narkotyków w postaci marihuany – informuje mł. asp. Iwona Król-Szymajda, oficer prasowy legnickiej policji. - Ponadto, w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze ujawnili namiot wraz z profesjonalnym sprzętem służącym do uprawy znajdujących się w nim roślin.

“Plantator” został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci Wydziału Życia i Zdrowia Komendy Miejskiej Policji w Legnicy udowodnili mu handel środkami odurzającymi. Trudnił się nim od czterech miesięcy.

Jak ustalili funkcjonariusze to nie pierwszy raz kiedy mężczyzna miał na bakier z prawem, bowiem w przeszłości był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 371 dni temu dnia 14/03/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 14, 2018 @ 1:52 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

marcin m 027 drop

25 lat więzienia dla okrutnego zabójcy z ul. Chojnowskiej

Read More →