UM_LegnicaArt
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Kwadrat zaprasza dzieci. Konkurs na kartki świąteczne

Przez   /   01/12/2017  /   No Comments

Zbliżają się święta, jest to czas na kreatywne tworzenie ozdób jak i wysyłanie kartek świątecznych. Nasz konkurs będzie polegał na przygotowaniu kartki mikołajkowej. Kartka świąteczna może mieć różne formy.

Dzisiaj, wiele osób przesyła życzenia za pomocą telefonu lub komputera.
Na szczęście, w dobie rozwoju informatyki, nie zapominamy o wysyłaniu kartek świątecznych tradycyjną drogą pocztową. Najpiękniejsze kartki świąteczne to te, które powstają własnoręcznie wykonane przez dzieci, ozdabiane różnymi technikami, z życzeniami płynącymi prosto z serca.
Na prace czekamy w sklepie KWADRAT w godzinach 7:30-18:00 od 28 listopada do 06 grudnia 2017r. Najciekawsze prace zostaną wyróżnione prezentem od Świętego Mikołaja.
Zapraszamy do udziału w konkursie!

We wszystko, co potrzebne do stworzenia własnej niepowtarzalnej kartki świątecznej, zaopatrzysz się w Kwadracie – sklepie z artykułami papierniczymi i zabawkami przy ul. Jaworzyńskiej 57 w Legnicy. Znajdziesz tam szeroki wybór papierów: białych i kolorowych, zwykłych i czerpanych, w pojedynczych arkuszach i w blokach, ze stylowymi nadrukami i bez. Są taśmy i wstążki, stemple, dziurkacze do wycinania ozdobnych elementów, formy do odciskania ornamentów, naklejki, barwne paski do quillingu, cekiny, brokaty, filcowe dekoracje i tysiące innych drobiazgów pozwalających na zrealizowanie najśmielszych wizji.

Sklep papierniczy Kwadrat
ul. Jaworzyńska 57, Legnica
(róg ulic Jaworzyńskiej i Grunwaldzkiej)
Pon. – pt.: 8:00 – 17:00
Sob.:9:00 – 14:00
tel. 76/ 721 01 60, tel. kom. 509 302 888
mail:  kwadrat@profesja.biz
www.profesja.biz

tekst sponsorowany
FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

DJunior_w_Kinie_FB_600x600

Disney Junior w Kinie Helios

Read More →