PZU
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Krucjata 40 Dni dla Życia. KSM zachęca do modlitwy

Przez   /   07/02/2014  /   No Comments

Już w ubiegłym roku 40 Dni dla Życia przyjęło charakter Internetowy. Właśnie taki charakter przyjmie także tegoroczna krucjata. Organizatorzy zapraszają do zgłaszania się telefonicznego i podejmowania czuwania w swoich domach lub wraz z grupami w kościołach. Charakter modlitwy jest dowolny. Ważne by wspólnie zachować ciągłość czuwania w intencji życia przez 960 godzin w dzień i w nocy.
Modlitwa rozpocznie się 5 marca, w środę popielcową, o godzinie 12-stej, a zakończy w Niedzielę Palmową wraz z rozpoczęciem VI Legnickiego Marszu dla Życia i Rodziny.
Biuro Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży od 14 lutego, czyli w popularne walentynki, przyjmować będzie zgłoszenia na wybrane godziny od osób zainteresowanych przyłączeniem się do wspólnej modlitwy. Zgłoszenia przyjmowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00 pod numerem tel. 513 129 362. Wystarczy zadeklarować jedną godzinę osobistej bądź wspólnotowej modlitwy w intencji nienarodzonych, aby przyłączyć się do krucjaty.

Źródło: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Legnickiej

 

 

 

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1767 dni temu dnia 07/02/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 7, 2014 @ 12:19 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Downloads1

Prezentacja Kalendarza Satyrykonu 2019. Jest świetny

Read More →