PZU
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Faustynka urządza wigilię i wystawę rysunków na dworcu

Przez   /   18/12/2017  /   No Comments

W środę 20 grudnia o godz. 16 Stowarzyszenie od serca Faustyna Faustynka organizuje spotkanie wigilijne dla ubogich i samotnych. Spotkanie odbędzie się w sali Dworca PKP Legnica i będzie połączone z prezentacją prac plastycznych dzieci, młodzieży, osób dorosłych z terenu Dolnego Śląska. Oto informacja, którą dostaliśmy od organizatorów:

(ZBIÓR PRAC O ZIMIE I OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH TRWA DO 19.12.2017 r.; max liczba prac z placówki to 10 sztuk). Zaprezentujemy między innymi wytwory z Legnicy, Lubina, Złotoryi, Chojnowa,

Czarnego Boru, Wrocławia ( dzieci z klasy zerowej Zespół Szkolno – Przedszkolnego we Wrocławiu)

W tym dniu 20.12.2017 r. od godz. 17.00 przedstawimy PROGRAM UKRYTA, POMOCNA DŁOŃ. CELEM JEST ODSŁONA PROJEKTU, KTÓRY SKIEROWANY JEST DO OSÓB CHCĄCYCH NIEŚĆ POMOC PRZY STOWARZYSZENIU ALE “W UKRYTYM” WYMIARZE, TZN. BEZ ROZGŁOSU.

Dziękujemy Zarządowi Polskich Kolei Państwowych w Warszawie / oddział Legnica, Pani Radnej Bogumile Słomczyńskiej, młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych, ludziom dobrej woli, wolontariuszom i mediom za wsparcie wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnim wydarzeniu  Stowarzyszenia, w starym roku.

FOT. STOWARZYSZENIE OD SERCA FAUSTYNKA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 357 dni temu dnia 18/12/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 18, 2017 @ 9:01 am
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Downloads1

Prezentacja Kalendarza Satyrykonu 2019. Jest świetny

Read More →