LegnickiePole
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Escape Room w Galerii Piastów bezpieczny

Przez   /   07/01/2019  /   No Comments

Tak jak przewidywano, znajdująca się na terenie Galerii Piastów, Składnica Szyfrów, czyli popularny Escape room, bez trudu przeszedł wszystkie kontrole składające się na ogólnopolską akcję mającą na celu sprawdzenie bezpieczeństwa tzw. pokojów z zagadkami. 

W budynku Galerii Piastów oraz w lokalach przeznaczonych na pokoje typu „escape room” nie stwierdzono występowania jakichkolwiek warunków zagrożenia, a co za tym idzie „Składnica Szyfrów” jest dostępna dla klientów już od dzisiaj.

Według ustaleń z czynności kontrolno rozpoznawczych przeprowadzanych w dniach 5-7 stycznia 2019 przeprowadzanych na obiekcie Galeria Piastów stwierdzono m.in., że nawet w przypadku zaniku napięcia, czy pożaru drzwi w lokalach przeznaczonych na escape roomy są wyposażone w zamki elektromagnetyczne i otwierają się automatycznie w przypadku zagrożenia. Dodatkowo pokoje są stale nadzorowane przez kamery, z których obraz jest przekazywany do obsługi, która cały czas nadzoruje przebieg gier.

Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia w Polsce podeszliśmy do kontroli bardzo poważnie – powiedział Jarosław Szapował, właściciel marki Składnica Szyfrów Brand Media. – Spotkanie ze Strażą Pożarną przebiegło bardzo sprawnie, a każdy nawet najdrobniejszy detal został skrupulatnie sprawdzony. Biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację w kraju, zdecydowaliśmy się nawet odwołać sobotnie rezerwacje na pokoje i udostępnić odpowiednim organom naszą przestrzeń jak najszybciej. Nawet mimo tego, że okoliczności nie wymagały od nas zamknięcia Składnicy Szyfrów w Galerii Piastów. Straży Pożarnej i zaangażowanym służbom należą się ogromne podziękowania za profesjonalizm i podejście do kontroli. Z przyjemnością informuję, że już od dzisiaj funkcjonujemy normalnie i przyjmujemy kolejne rezerwacje.”

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

FBN_3433

Osiągnij sukces InfluencerkiBeauty!

Read More →