Jasminowa Dolina
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Cud pod Polkowicami. Czołowe zderzenie na “trójce”

Przez   /   18/03/2019  /   1 Comment

Policjanci z Polkowic likwidowali skutki poważnie wyglądającej kolizji, do której doszło na krajowej „trójce” w okolicach Gaworzyc. Pojazd marki bmw podczas manewru wyprzedzania, zderzył się czołowo z innym samochodem. Na szczęście uczestnicy zdarzenia, nie doznali obrażeń, które zagrażałyby ich życiu. Patrząc jednak na zdjęcia obrazujące skutki zdarzenia, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że kierowcy obu samochodów mieli olbrzymie szczęście.

Późnym wieczorem 16 marca dyżurny jednostki w Polkowicach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 3 w okolicach Gaworzyc. Funkcjonariusze, którzy dotarli na miejsce zastali przerażający widok doszczętnie zniszczonych pojazdów.

Zazwyczaj zdarzenia z tak poważnymi skutkami niestety niosą za sobą ofiary śmiertelne – powiedziała asp. szt. Aleksandra Urban, która wykonywała czynności na miejscu opisywanego zdarzenia. W tym wypadku było na szczęście zupełnie inaczej. Dwójka kierowców uczestniczących w zdarzeniu została, co prawda przewieziona do pobliskiego szpitala, jednak jak ustalili lekarze, nie odnieśli oni obrażeń zagrażających ich życiu.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca pojazdem bmw 28-letnia kobieta, wykonując manewr wyprzedzania pojazdu ciężarkowego, zderzyła się czołowo z samochodem tej samej marki, który jechał z przeciwnego kierunku. Wszelkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśni policyjne postępowanie. Już teraz jednak funkcjonariusze zatrzymali mieszkance powiatu nowosolskiego prawo jazdy. Zarówno 28-latka, jak i kierujący drugim bmw 30-letni mężczyzna zostali przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat w obu przypadkach wykazał wartość 0,00 mg/l.

Powyższy komunikat ma za zadanie uświadomić użytkowników dróg i pokazać jak poważne mogą być skutki zdarzeń drogowych. Apelujemy o zdrowy rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas jazdy.

Źródło: Policja Dolnośląska

FOT. POLICJA DOLNOŚLĄSKA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 155 dni temu dnia 18/03/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 18, 2019 @ 8:27 am
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. Peter pisze:

    Kierwcom BMW nie wystarczy badac tylko poziomu alkoholu, nalezy jeszcze zabadac; IQ i poziom glupoty oraz buraka w buraku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

owsiak-i-matka-kurka-017-1024x681

Bloger zapłacił, a liczył na 25 tys. zł od Owsiaka

Read More →