Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Zniszczył quadem dno zalewu. Szukają go strażnicy WIDEO

Przez   /   28/03/2019  /   2 Comments

Straż Miejska w Złotoryi prowadzi czynności mające ustalić tożsamość kierowcy, który w niedzielę urządził sobie ostrą jazdę po zalewie złotoryjskim. Kolejne wykroczenia popełniane przez pirata zarejestrowała kamera monitoringu.

Quadowiec szalał po zalewie w niedzielę rano, ok. godz. 8:15. Na kamerach monitoringu miejskiego po raz pierwszy pojawia się, gdy myje swój pojazd przy brodzie w Kaczawie. Po chwili wjeżdża na koronę zalewu, a następnie do niecki zbiornika. Nie widać, co tam robi, bo znajduje się poza zasięgiem kamery, jednak zdjęcia wykonane kilka godzin później pokazują, że rozjeżdżał dno zalewu. Po raz trzeci monitoring miejski rejestruje quada, gdy z dużą prędkością odjeżdża ścieżką spacerową w kierunku stadionu.

– Kierowca quada dopuścił się przynajmniej trzech wykroczeń: złamał zakaz ruchu obowiązujący w tym miejscu oraz dwa paragrafy ustawy Prawo wodne, które w art. 77 zabrania mycia pojazdów w wodach powierzchniowych, a w art. 230 mówi o zakazie niszczenia lub uszkadzania brzegów śródlądowych wód powierzchniowych, a także gruntów pokrytych śródlądowymi wodami powierzchniowymi – tłumaczy Jan Pomykała, komendant straży miejskiej.

Strażnicy czekają na wszelkie informacje od mieszkańców, które pomogą ustalić kierowcę quada widocznego na nagraniu. Można je przekazywać pod numerem telefonu 986. Funkcjonariusze gwarantują anonimowość.

Quad – Zalew Złotoryjski from Gmina Miejska Złotoryja on Vimeo.

 

Źródło: Urząd Miasta w Złotoryi

FOT. URZĄD MIASTA W ZŁOTORYI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 328 dni temu dnia 28/03/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 28, 2019 @ 8:49 am
  • W dziale: wiadomości

2 komentarze

  1. lustrator pisze:

    niewatpliwie chcial spowodowac twoj wpis i juz czekaja na to wszystkie agencje swiata.Oberwuj zoty paseczek z lewej na prawo.

  2. Hassan Kibol pisze:

    Chciał w ten sposób skierować oczy całego świata na Polskę i fakt, że łamana jest konstytucja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

IMG_20190321_130704-1024x768

Złotoryja. Prokuratura umorzyła sprawę szpitala

Read More →