wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Złotoryja – Gmina na 5! SGH poleca miasto inwestorom

Przez   /   26/04/2018  /   No Comments

Już po raz drugi Złotoryja znalazła się wśród liderów rankingu przygotowanym przez Studenckie Koło Naukowe Akceleracji przy Instytucie Przedsiębiorstwa w Szkoły Głównej Handlowej. Kryteria miały wyłonić samorządy najlepiej traktujące potencjalnych inwestorów. Przyznany miastu tytuł Gmina na 5! dobrze świadczy o złotoryjskim ratuszu.

Studenci SGH wcielili się w rolę tajemniczych klientów. Udając inwestorów, kontaktowali się z samorządami w całym kraju i badali ich ofertę. Sprawdzali strony internetowe gmin, m.in. pod kątem dostępności dla osób anglojęzycznych. Sprawdzali, jak szybko urzędnicy odpowiadają na mejle i czy ich odpowiedzi są kompletne.

Pod koniec maja w SGH odbędzie się konferencja, podczas której szkoła wręczy dyplomy dla najlepszych samorządów. Przyznany Złotoryi tytuł Gmina na 5! będzie można wykorzystać w materiałach promocyjnych,

To nie jedyne takie wyróżnienie dla Złotoryi. W ostatnich dwóch latach miasto otrzymało certyfikaty „Gmina przyjazna inwestorowi” oraz „Wzorowa gmina”, znalazło się także w prestiżowym rankingu miast atrakcyjnych dla biznesu przygotowanym przez miesięcznik „Forbes”.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 831 dni temu dnia 26/04/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 26, 2018 @ 8:57 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

rejony1_2

Kolejne doniesienie na bezpartyjnego samorządowca

Read More →