Helios_baner
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Złota Cooltura na Dniu Społecznej Super Mocy

Przez   /   28/05/2015  /   No Comments

Stowarzyszenie Złota Cooltura ze Złotoryi już po raz trzeci uczestniczyło w największym na Dolnym Śląsku święcie organizacji pozarządowych, w Dniu Społecznej Super Mocy Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych, które odbyły się przed wrocławską Halą Stulecia 24 maja.

Przez 6 godzin Złota Cooltura prowadziła animację: gry, zabawy, konkursy plastyczne. Stoisko i plac centralny od wrocławską Iglicą na którym organizacja ze Złotoryi prowadziła swoje działania był oblegany przez dzieci i całe rodziny , które aktywnie i kreatywnie mogły spędzić czas.

Największym zainteresowaniem cieszyła się najnowsza edukacyjna gra planszowa pn. „Moja Polska” , która jest autorskim produktem organizacji.

Na co dzień stowarzyszenie zajmuje się prowadzeniem nieodpłatnych zajęć dla dzieci z zakresu edukacji, sportu i sztuki. Zajęcia odbywają się 5 razy w tygodniu i są już prowadzone od ponad trzech lat. Wspólnie z dzieciakami , które są uczestnikami tych warsztatów organizowane są przeróżne wydarzenia , festyn, koncerty i akcje charytatywne, a tradycją stały się coroczne wyjazdy na wspólne wakacje pn. Przygoda Życia na które za darmo wyjeżdżają najaktywniejsi uczestnicy zajęć.

Stowarzyszenie Złota Cooltura już 6 czerwca na terenie przylegającym do złotoryjskiego zalewu organizuję soją największą imprezę w roku Otwarty Złotoryjski Maraton Muzyki Rockowej II. Jest to już druga edycja jedynego w Polsce festiwalu muzyki rockowej współorganizowanego przez dzieci !!!

O główną nagrodę nagranie płyty w profesjonalnym studio walczyć będzie 15 zespołów z dolnego śląska a gośćmi specjalnymi OZMMR II będzie Indios Bravos oraz aktor Tomasz Karolak.

Złota Cooltura pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom, firmom i instytucjom które wsparły stowarzyszenie i pomogły w wyjeździe na targi NGO. WIELKIE DZIĘKI EuCO i Fundacji EuCO Dzieciom za możliwość bycia częścią Wielkiej Rodziny EuCO. Dziękujemy za wsparcie i podarowanie materiałów promujących Nasze miasto Urzędowi Miejskiemu w Złotoryi i Stowarzyszeniu Partnerstwo Kaczawskie z Mściwojowa! Firmom REN BUT i MUFLON! Specjalne Podziękowania dla Pana Adama Świrskiego właściciela Firmy Świrski Travel!

Wszystkich którzy w wakacyjne weekendy będą mieli możliwość odwiedzenia terenów rekreacyjnych przylegających do wrocławskiej Hali Stulecia już teraz zapraszamy na animacje które będzie prowadziło złotoryjskie stowarzyszenie Złota Cooltura.

Źródło (tekst, zdjęcia): Złota Cooltura

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

meal-7468405__480

Niebawem Święto Wina i Miodu na zamku Grodźcu

Read More →