AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Złodziej wpadł podczas meczu. Na dłużej

Przez   /   26/06/2014  /   No Comments

64-letni kibic z Legnicy oglądał we własnym mieszkaniu transmisję mundialowego meczu, gdy zorientował się, że w sąsiednim pokoju buszuje złodziej.

Okazało się, że przez roztargnienie zostawił niezamknięte na klucz lub zamek drzwi wejściowe. Bezczelny złodziej wykorzystał okazję, wślizgnął się do środka i nie zważając na pochłoniętego piłkarskimi emocjami gospodarza myszkował w poszukiwaniu wartościowych przedmiotów.

64-latek krzykiem wypłoszył rabusia ze swojego mieszkania. Złodziej zbiegł po klatce schodowej na dół i wybiegł na ulicę prosto pod… policyjny patrol. Został zatrzymany i osadzony w areszcie.

To dwudziestolatek, karany już wcześniej za przestępstwa przeciwko mieniu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat – informuje podinspektor Sławomir Masojć, oficer prasowy legnickiej policji.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2310 dni temu dnia 26/06/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 26, 2014 @ 12:28 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

sienk-1024x692

Osiedle Sienkiewicza broni zieleni przed prezydentem

Read More →