UM_Legnica_BiP
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Zdjęcia do “Fotografa”. Legnica wypatruje gwiazd

Przez   /   29/04/2013  /   No Comments

We wznowionych w Legnicy zdjęciach do “Fotografa” Waldemara Krzystka bierze udział plejada rosyjskich i ukraińskich aktorów. Polskie gwiazdy ekranu – Sonia Bohosiewicz, Tomasz Kot, Agata Buzek – pojawią się na planie dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Ale na przykład na Adama Woronicza nie trzeba będzie tak długo czekać.

Agata Buzek i Tomasz Kot spędzą na planie filmowym w Legnicy tylko dwa dni (między 10 a 12 maja). Wtedy też na krótko przyjedzie do Legnicy Sonia Bohosiewicz. Wcześniej pojawi się Andrzej Woronowicz, którego kinowa publiczność pamięta pewnie z tytułowej roli w filmie  Rafała Wieczyńskiego “Popiełuszko. Wolność jest w nas” lub z brawurowej komedii Marka Koterskiego “Baby są jakieś inne”. Do swego najnowszego film Waldemar Krzystek zaangażował wielu znakomitych aktorów z Rosji i Ukrainy. W kręconych w Legnicy scenach udział wezmą Tatiana Arngolc, Aljona Babienko, Aleksander Bałujew, Nodari Dżanelidze, Dymitrij Uljanow i Artiom Tkaczenko. Część z nich Polacy mogą pamiętać z ról w innych hitowych filmach Waldemara Krzystka: “Małej Moskwy” i serialu “Anna German”.

Zdjęcia będą kręcone w kilku miejscach: w Letia Buisness Center (do 3 maja), w  Rezydencji i Akademii Rycerskiej (4 maja), na lotnisku (6 maja), w Rynku (7 maja), w budynku Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Okrzei (9 maja), w Funduszu Ochrony Środowiska przy ul. Okrzei (10-12 maja) oraz w komisariacie policji przy ul. Asnyka (14 maja).

Waldemar Krzystek z odtwórcą głównej roli Andriejem Kostaszem, który mimo młodego wieku na Ukrainie jest już ulubieńcem mediów.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2527 dni temu dnia 29/04/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 29, 2013 @ 5:11 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

91146476_3062849087099527_9176549291236261888_n

Prezydent Legnicy chce odroczenia terminu wyborów

Read More →