Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Zawalczą o koronę Miss Nastolatek Dolnego Śląska

Przez   /   27/04/2021  /   No Comments

Sześć dziewczyn z regionu legnickiego zakwalifikowało się finału konkursu Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2021. To Milena Biały z Lasowic, Kinga Bogdańska, Natalia Gołdyn i Kornelia Ratusz z Lubina, Iwona Piwowarczyk z Rudnej i Natalia Górzańska ze Złotoryi.

 

Konkursu Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska odbywa się w ramach ogólnopolskiego Narodowego Konkursu Piękności Miss Polski. O tytuł w finale konkursu ubiegać się będzie 38 kandydatek z roczników 1994-2003 orz 20 kandydatek z roczników 2003-2007. Gala finałowa już w czerwcu.

W kategorii Miss Dolnego Śląska:
- 44 zostały wybrane przez jury konkursu
- 3 z nich awansowały dzięki głosowaniu internautów

W kategorii Miss Nastolatek Dolnego Śląska:
- 16 zostało wybrane przez jury konkursu
- 3 z nich awansowały dzięki głosowaniu internautów

- Tegoroczna rywalizacja stoi na wysokim poziomie. Kandydatki na półfinałową sesję zdjęciową przyszły bardzo dobrze przygotowane. Oceniany był nie tylko ich wygląd i uroda ale również zachowanie i prezencja – relacjonuje Miss Dolnego Śląska 2020 Ewa Jakubiec, która w tym roku zasiadła w jury konkursu. Jednocześnie aktualnie panująca miss opowiedziała, co czeka kandydatki. – Konkurs jest przede wszystkim znakomitą przygodą oraz zabawą, dzięki konkursowi poznać można wiele znakomitych osób. Angażując się i dając z siebie 100 procent można się znakomicie rozwinąć oraz zajść daleko. Po konkursie jest się bardziej pewnym siebie, rośnie też poczucie własnej wartości – dodaje.

Teraz przed finalistkami okres przygotowawczy, podczas którego czeka na nie wiele ciekawych warsztatów i zajęć, oczywiście nie zabraknie upominków od sponsorów konkursu. Podczas finału jak co roku oprócz głównego tytułu przyznane będą również inne m.in. Miss Foto, Miss Gracji i Elegancji, Miss Internautów oraz po raz pierwszy Miss Studentek Dolnego Śląska – warunkiem przy zdobyciu tego tytułu jest studiowanie na uczelni znajdującej się na terenie Dolnego Śląska i wyniki w nauce.

Które z nich otrzymają korony najpiękniejszych? Kto będzie reprezentował nasz region w finałach Miss Polski w sierpniu? O tym dowiemy się już w czerwcu!

Źródło: biuro konkursu

FOT. MISSDOLNEGOSLASKA.PL

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 12 dni temu dnia 27/04/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 27, 2021 @ 12:25 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

blood-donation-2603649_1920

Żądni Krwi wracają do Zagrodna. Oddaj im krew

Read More →