Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

“Zajączek 2021″ w PWSZ. Zbierają słodycze dla dzieci

Przez   /   18/03/2021  /   No Comments

Studenckie Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci PWSZ im. Witelona w Legnicy włączyło się w kolejną Akcję Charytatywną Towarzystwa Przyjaciół Dzieci pn. „Zajączek 2021”.

Tym razem przygotowywane są paczki ze słodyczami z okazji świąt wielkanocnych. Dary w formie słodyczy oraz ozdób świątecznych można przekazać poprzez specjalne pojemniki, które znajdują się w budynkach A i C Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Zbiórka na terenie Uczelni potrwa do 25 marca 2021.
Głównym celem działalności Studenckiego Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci PWSZ im. Witelona w Legnicy jest pomoc dzieciom poprzez organizację działań edukacyjnych, opiekuńczych, pomocowych oraz charytatywnych na rzecz dzieci. Działania oparte na wolontariacie przybierają formę udziału w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, zbiórkach żywności i wyprawek, konkursach i zawodach sportowych czy paneli dyskusyjnych z udziałem osób zaangażowanych w działania na rzecz dzieci.
Mamy nadzieję, że akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem. Za wszystkie dary, już dziś, w imieniu podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci serdecznie dziękujemy.

Źródło: PWSZ im. Witelona w Legnicy

FOT. PWSZ IM. WITELONA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

hutnicza_zbiorka_krwi_na_60_lecie

Hutnicza krew. Popłynie w Legnicy, Głogowie i Lubinie

Read More →