Starostwo
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Paranienormalni w Legnicy. Z humorem czeba żyć

Przez   /   01/09/2020  /   No Comments

Kabaret Paranienormalni przyjedzie 10 października do Legnicy z nowym programem „Z humorem czeba żyć”. Bilety na występ w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej  (ul. Chojnowska 2) już są dostępne w sprzedaży internetowej.

Indywidualnie bilety można nabyć w na stronie internetowej biletyna.pl.

Informacja od organizatora: Ze względu na zaistniałą sytuację związaną z pandemią COVID-19, informujemy, że zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, musimy zmienić rozkład planu sali, co powoduje, że co drugie miejsce musi pozostać wolne. Zakupione przez Państwa miejsca ulegną zmianie. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. 

UWAGA! Mamy do rozlosowania dwa bilety na wieczór z kabaretem Paranienormalni ufundowane przez organizatora imprezy. Zgłoszenia od osób, które chcą wziąć udział w losowaniu, przyjmujemy mejlowo na adres: redakcja@24legnica.pl w terminie do 10 września. Aby wziąć udział w losowaniu należy nadesłać mejl zatytułowany “Paranienormalni – zgłoszenie do konkursu” zawierający w treści  imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu. Zwycięzców powiadomimy o wygranej drogą mejlową najpóźniej 13 września. Państwa dane osobowe nie będą gromadzone i zostaną wykorzystane wyłącznie do przeprowadzenia konkursu. 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 387 dni temu dnia 01/09/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 2, 2020 @ 6:36 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

CETI - fot. Facebok

Przegląd Kapel Rockowych. W przedsprzedaży taniej

Read More →