AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Wytyczą przejście przez zamknięty most w Zagrodnie

Przez   /   18/03/2021  /   1 Comment

- Jutro zamontujemy barierki, które umożliwią pieszym i rowerzystom bezpieczne przeejście przez zamknięty most w Zagrodnie – informuje Andrzej Jakubowski, kierownik Powiatowego Zarządu Dróg w Złotoryi. 

Od początku lutego, gdy ciężarówka stoczyła się do płynącej przez Zagrodno Skory, most na drodze powiatowej 2612 D jest wyłączony z użytkowania. Stanowi to duże utrudnienie nie tylko dla kierowców, ale też pieszych i rowerzystów. Na prośbę mieszkańców Powiatowy Zarząd Dróg w Złotoryi zdecydował się wydzielić na zamkniętym moście ciąg, którym będzie można przejść na drugą stronę rzeki. Gmina Zagrodno zaoferowała, że weżmie na siebie zimowe utrzymanie tymczasowego przejścia w należytym stanie.

- Ze wzgledu na to, że w sobotę zaczną obowiązywać nowe pandemiczne obostrzenia, chcemy zająć się tym jeszcze w piątek – mówi Andrzej Jakubowski.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email

1 komentarz

  1. Leszek pisze:

    A naprawę to kiedy planujecie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

jedzieszmysl-36-1024x573

Wyrok utrzymany. 3 lata więzienia za śmierć 2 dzieci

Read More →