Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Wystawy, koncerty. Legnica zaczyna festiwal Intermediale

Przez   /   14/10/2021  /   No Comments

Galeria Sztuki w Legnicy wraz z Fundacją NETCETERA zapraszają 15 października (piątek) o godz. 18.00 (Galeria Ring, Rynek 12) na wernisaż wystawy “Sygnał. Szum”.

To ekspozycja towarzysząca Festiwalowi Form Audiowizualnych Intermediale 2021, na której zobaczymy prace związanej od początku z Festiwalem grupy Radio Internazionale. Wielokanałowe instalacje wideo, których główną inspiracją jest motyw komunikacji i jej zakłóceń, zostały stworzone głównie przy pomocy kolażowej techniki cut-up, zarówno w warstwie dźwiękowej, jak i wizualnej, z istotną rolą tekstu, który strukturyzuje całość.

Zaraz po wernisażu (godz. 19.00) odbędzie się pierwszy z festiwalowych koncertów w wykonaniu odbo oqpo (IT/SI), White Nerve Connection (PL), Pin Park (PL) w Sali Maneżowej Legnickiego Centrum Kultury.

W sobotę (16 października) o godz. 19.00 spotkamy się ponownie w Sali Maneżowej, aby usłyszeć Inire (PL), Laura Llaneli (ES).

Szczegółowy program Festiwalu Intermediale, który organizowany jest cyklicznie przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Artystycznych i Kulturalnych NETCETERA, Legnickie Centrum Kultury oraz Galerię Sztuki dostępny jest tutaj.

Bezpłatne wejściówki na koncerty dostępne są w Galerii Sztuki oraz Galerii Ring.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. GALERIA SZTUKI W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2 dni temu dnia 14/10/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 14, 2021 @ 11:34 am
  • W dziale: kultura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Baśń-o-pięknej-Parysadzie-i-o-ptaku-Bulbulezarze2-1200x600

Teatr Modrzejewskiej gra też dla najmłodszych widzów

Read More →