helios1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Wystawa fotografii Rafała Wyciszkiewicza w Chojnowie

Przez   /   06/03/2015  /   No Comments

O godz. 18.00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie, odbędzie się dziś (piątek, 6.03) wernisaż wystawy zdjęć Rafała Wyciszkiewicza “Moje świata postrzeganie”. Wstęp wolny, zapraszamy!

Znakiem rozpoznawczym Rafała są długie, kręcone włosy. A największą pasją fotografia. Rafał kocha także muzykę. I to nie tylko jako słuchacz. Był perkusistą m.in. popularnego w latach 90. zespołu Maria Nefeli, z którym podczas festiwalu w Jarocinie` 90 r. zdobył nagrodę publiczności. Obecnie występuje jako wokalista w jednym z chojnowskich zespołów bluesowo-rockowych. I jak wieść gminna niesie – kto przyjdzie na piątkowy wernisaż, będzie mógł nie tylko obejrzeć zdjęcia Rafała, ale także przekonać się o jego talentach muzycznych.

Rafał należy do Gildii Chojnowskich Artystów. Na koncie ma dwie wystawy indywidualne i sześć zbiorowych. Jak sam mówi, fotografuje wszystko to, co jest godne uwagi. Uważa się za lokalnego patriotę, utrwalając ważniejsze wydarzenia z rodzinnego Chojnowa.

Na wystawie, która zostanie w piątek otwarta, zaprezentuje 60 fotografii, z takich kategorii jak: ludzie, zwierzęta, przyroda, architektura.
- Serdecznie zapraszam wszystkich na wystawę! Będzie mi ogromnie miło, jeśli w codziennej gonitwie zatrzymają się Państwo na chwilę przed moimi zdjęciami – mówi Rafał.

My także zapraszamy!

Ekspozycję będzie można oglądać do końca kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie.

Źródło: EGO

FOT. FACEBOOK/ RAFAŁ WYCISZKIEWICZ

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2027 dni temu dnia 06/03/2015
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 6, 2015 @ 10:00 am
  • W dziale: kultura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

krol-lear-24-1024x574 (1)

“Król Lear” Augustynowicz. Majak o odpowiedzialności

Read More →