Basia
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Wszechpolacy robią w Legnicy manifestację dla Odry

Przez   /   17/08/2022  /   2 Comments

Młodzież Wszechpolska organizuje w sobotę (20 sierpnia) w Legnicy manifestacje pod hasłem “Stop trucicielom Odry!”

“Zatruto Odrę. Od 26.07 wyłowiono tony śniętych ryb. Tymczasem organy państwowe odpowiedzialne za ochronę środowiska nie potrafią podjąć realnych działań, a zawiadomienie do prokuratury złożono dopiero po wybuchu burzy medialnej. Nie ma naszej zgody na taki stan rzeczy. Środowisko naturalne to dziedzictwo narodowe, które powinno być chronione. 20 sierpnia na ul. Najświętszej Marii Panny 39 (obok Fontanny Neptuna) odbędzie się manifestacja wyrażająca sprzeciw wobec obecnej sytuacji. Bądź tam razem z nami! Chodzi o nasze wspólne dobro!” – zapraszają legniccy narodowcy.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email
 • Publikowany: 39 dni temu dnia 17/08/2022
 • Przez:
 • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 17, 2022 @ 1:52 pm
 • W dziale: wiadomości

2 komentarze

 1. lustrator pisze:

  a moze jak juz ,to wszechpolskie poj..by rusza do ataku>>>>>Zrzut słonej wody do Odry był, ale Wody Polskie nie prosiły o jego wstrzymanie
  – Między 29 lipca a 10 sierpnia ogromne ilości słonej wody z flotacji rud i kopalni trafiły do Odry w okolicach Głogowa ze zbiornika Żelazny Most Zakładu Hydrotechnicznego KGHM – mówi Borys. – Firma miała decyzję wodnoprawną, ale nikt z Wód Polskich, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska we Wrocławiu czy od wojewody nie poprosił o czasowe wstrzymanie zrzutów. Nikt nie zadzwonił i nie zarządzał kryzysem.

 2. lustrator pisze:

  no zuchy prawdziwe.Jak by im dac bron to moga jeszcze strzelac w powietrze.Doprawdy zenada i widac ze juz nie maja pomyslu na miejsce na swoja dupe.Natomiast powinni w zastepstwie zadbac o odpowiednia ilosc sztandarow coby powiewaly jak ich glupota.Moga tez zamiast tracic czas i zawracac ludziom dupe isc pomoc strazakom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2022-09-23 161232.bmp

Nadciąga ciemność. Urząd Miasta w Złotoryi gasi światło

Read More →