PWSZ Prezentacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Wszął awanturę, zniszczył kasę i uciekł. Niedaleko

Przez   /   05/07/2017  /   No Comments

Legniccy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie zniszczeń na jednej ze stacji paliw w mieście. Straty szacuje się na  blisko 5 tys. złotych. Sprawca został osadzony w policyjnym areszcie. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Do zajścia doszło na jednej ze stacji paliw w Legnicy. Jak ustalili policjanci,  zatrzymany 30-latek zachowywał się agresywnie i wulgarnie, wszczął awanturę z obsługą. Wychodząc ze stacji rzucił pełną puszką piwa w kasę, uszkadzając wyświetlacz, po czym oddalił się.

Mężczyzna został zatrzymany kilka minut po zdarzeniu, kiedy policjanci penetrowali okolicę w poszukiwaniu wandala. Funkcjonariusze Wydziału Prewencji zauważyli na jednej z ulic mężczyznę, który dokładnie odpowiadał podanemu rysopisowi. Na widok policjantów, 30–latek zerwał się i wbiegł do klatki schodowej. Uciekł do jednego z mieszkań na 2 piętrze, jednak nie uszło to uwadze patrolu. Mężczyzna został zatrzymany i po przebadaniu na zawartość alkoholu – miał prawie 2 promile – umieszczony w Miejskiej Izbie Wytrzeźwień. – Następnego dnia 30 – latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia, do którego w całości się przyznał – informuje sierżant sztabowy Jagoda Ekiert z legnickiej Policji. – Zatrzymany 30-latek mieszkaniec Legnicy za swoje czyny odpowie teraz przed sądem, grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 937 dni temu dnia 05/07/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 5, 2017 @ 2:05 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kurka 019 drop

Bloger Matka Kurka wraca na ławę oskarżonych

Read More →