AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Wojewoda zamknął trybuny na mecz Miedzi z GKS-em

Przez   /   09/10/2020  /   No Comments

Wojewoda Dolnośląski decyzją administracyjną z dnia 8 października 2020 r., na wniosek Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, zakazał przeprowadzenia z udziałem publiczności na trybunach C i D imprezy masowej podwyższonego ryzyka – meczu I ligi piłki nożnej Miedź Legnica – GKS Jastrzębie w dniu 9 października 2020 r., na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy. 

Wniosek uzasadniono m.in. masowym odpaleniem środków pirotechnicznych przez kibiców na wymienionych trybunach podczas meczu derbowego Miedzi z Chrobrym Głogów 3 października 2020 r., co skutkowało m.in. dwukrotnym przerwaniem meczu przez sędziego głównego zawodów. Istotną okolicznością przy rozpatrywaniu sprawy był również fakt, że do podobnych nieprawidłowości (masowe odpalenie przez kibiców środków pirotechnicznych) doszło na Stadionie Miejskim im. Orła Białego podczas meczu Miedź – Resovia Rzeszów 11 września 2020 r.

W związku z decyzją Wojewody trybuny C i D legnickiego stadionu podczas meczu Miedzi z GKS Jastrzębie pozostaną zamknięte. Jednocześnie informujemy, że cały czas trwa sprzedaż biletów na piątkowy mecz na miejsca na trybunie A i B. Osoby, które dotychczas zakupiły karnet lub bilet na mecz z GKS Jastrzębie na miejsca na trybunie C lub D, mogą w Strefie Miedzi odebrać jednorazowy bilet na mecz z GKS Jastrzębie, na inne dostępne miejsce na trybunie A lub B. Warto się pospieszyć – pula dostępnych miejsc jest ograniczona.

Przypominamy, że mecz Miedzi z GKS Jastrzębie rozpocznie się w piątek 9 października o godz. 18.00.

Źródło: MiedzLegnica.eu

FOT. MIEDŹ LEGNICA

 
    Drukuj       Email
  • Publikowany: 12 dni temu dnia 09/10/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 9, 2020 @ 10:02 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kamila,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Mistrzostwa Polski w taekwon-do. Złote legniczanki

Read More →