AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Włamał się po 15 złotych – grozi mu 10 lat więzienia

Przez   /   28/12/2018  /   No Comments

W czasie świąt 22-latek włamał się do punktu z lodami w centrum Legnicy. Liczył na  pieniądze z kasy, ale znalazł w niej tylko 15 złotych. W dodatku kilka minut po kradzieży był już w rękach legnickich policjantów. Pech. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do włamania doszło o 4 w nocy. Policjanci zastali na miejscu rozbitą szybę w drzwiach wejściowych, uszkodzoną roletę okienną i rozwaloną kasę fiskalną. Gdy rozglądali się po mieście za sprawcą, o kilka ulic od lodziarni trafili na mężczyznę ze zranioną ręką i wypchanymi kieszeniami. Podejrzewając, że skaleczył się przy rozbijaniu szyby, zażądali, aby się wylegitymował. W kieszeniach – jak się okazało – był bilon z lodziarni.

- Podczas dalszych czynności prowadzonych przez funkcjonariuszy okazało się, ze skradzione mienie w wysokości 15 złotych to kwota wielokrotnie mniejsza od wartości rozbitej szyby, uszkodzonej rolety i kasy fiskalnej. Właściciel lokalu wycenił swoje straty na kwotę w wysokości 2 tys. 200 złotych – informuje mł. asp. Jagoda Ekiert, oficer prasowa legnickiej policji.

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 635 dni temu dnia 28/12/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 28, 2018 @ 2:48 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

nowa-rada-357-1024x683

Niemiec: Przenieśmy kładkę z Piastowskiej nad autostradę

Read More →