Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Wiwat pozytywnie nakręceni! Zrobili dzieciom wakacje

Przez   /   07/09/2022  /   No Comments

Dzięki Stowarzyszeniu Pozytywnie Nakręceni duża grupa dzieci (i dorosłych) z gminy Zagrodno fantastycznie bawiła się podczas wakacji. Było kreatywnie, aktywnie, z biglem. Po prostu klasa.

Katarzyna Szymczak, prezes Stowarzyszenia Pozytywnie Nakręceni, jest bardzo zadowolona z wakacyjnej akcji: – Zgłosiło się mnóstwo chętnych do zabawy. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania i co jakiś czas byliśmy zmuszeni słać komunikat „brak wolnych miejsc”.
Przez całe lato w różnych miejscowościach gminy odbywały się bezpłatne warsztaty dla dzieci i dorosłych prowadzone. Zakładano miniaturowe zielone ogrody w słoikach. Malowały otoczaki. Hitem okazały się zajęcia z sensoplastyki poprowadzone przez logopedę i alapkoterapeutkę Martynę Nowak. Dzieci były przeszczęśliwe, bo pozwolono im wybrudzić się specjalistycznymi farbami od stóp do głów. Podczas warsztatów w Olszanicy nauczyły się tworzyć efektowne marmurkowe obrazy metodą malowania na wodzie Ebru. Innym razem zaplatali kolorowe nitki wokół wbitych w deski gwoździków, w tai sposób, by na koniec można było zobaczyć minionka, serduszko, motyla… Stowarzyszenie zorganizowało też szalony tor przeszkód z takimi konkurencjami jak bieg kelnera, przerzucanie balonów z wodą, bieg po buty, przelewanie wody, przeciąganie liny, bitwa wodna, itd. Miał odbyć się mecz piłkarski dzieci kontra dorośli, ale pogoda nawaliła i spotkanie trzeba było odwołać. Jeszcze będzie okazja sprawdzić, kto lepiej zna się na futbolu.

Piotr Kanikowski
FOT. STOWARZYSZENIE POZYTYWNIE NAKRĘCENI

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

zakopower-474-279-10154

Cuprum Park zmienia się w BIG Lubin. Z Zakopower!

Read More →