wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Wakacyjne warsztaty w Akademii Avatar. Bezpiecznie

Przez   /   15/07/2020  /   No Comments

Chcąc dostosować zasady pracy do nowych wymogów, zapewnić jak największe bezpieczeństwo uczniom, jak i sobie samym, Teatr Avatar instaluje w swojej siedzibie lampy dezynfekcyjne UV. Są to środki, które do tej pory wykorzystywane były głównie na polu medycznym, jednak Avatar zamierza zapewnić najwyższe standardy higieny dla swych podopiecznych powracających na treningi w Akademii. Właśnie trwają wakacyjne warsztaty, do których każdy może dołączyć bez obawy o swoje zdrowie!

Wraz z nadejściem pandemii świat się zatrzymał. Zarówno na poziomie globalnym, jak i małym, lokalnym. Edukacja, która obejmowała prawie 500 uczniów Akademii Avatara stała się niemożliwa, tak samo jak występy przed zgromadzoną publicznością teatru.

Szukając dróg, by móc nadal krzewić kulturę fizyczną i dbać o utrzymanie zdrowej kondycji w swych uczniach w tym trudnym czasie, Avatar złożył projekt do Dolnośląskiego Ośrodka Polityki Społecznej. Przechodząc kilka etapów weryfikacji wniosku, otrzymał wsparcie o wysokości 15 tys. zł na zakup niezbędnego sprzętu dezynfekującego.

Oprócz klasycznych działań – stosowania środków higienicznych, częstego sprzątania, mycia rąk przed każdym wejściem na salę, dzięki pomocy w postaci lamp bakteriobójczych i wirusobójczych znacząco wzrośnie stopień sterylizacji obiektu oraz sprzętu używanego na zajęciach. A misja zespołu, jaką jest przekazywanie wartości i edukacja za pomocą środków wyrazu artystycznego pozostanie niezachwiana.

Trwające od tygodnia warsztaty ruchowo-artystyczne udowadniają, że uczniowie chcą powrócić do Akademii i że da się nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości. Wszystkich chętnych zapraszamy na taniec, akrobatykę, rozciąganie i aerial!

Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach Programu “wESpół- wspieramy ekonomię społeczną” finansowanego przez UBS i koordynowanego przez DOPS i RCWIP.

Olga Pirecka/ Teatr Avatar

FOT. AKADEMIA AVATAR/ TEATR AVATAR

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 29 dni temu dnia 15/07/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 15, 2020 @ 12:42 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

yoga-4639895_1920

Fitness na polanie. Legnicka gimnastyka dla leniwców

Read More →