Jasminowa2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Wakacje w Stowarzyszeniu od serca “Faustynka” w Legnicy

Przez   /   16/07/2020  /   No Comments

Stowarzyszenie od serca ”Faustynka” w Legnicy – organizator zajęć popołudniowych oraz pracowni plastycznej “Podróż do świata sztuki” - prowadzi nabór dzieci od 3 do 12 lat na artystyczne zajęcia wakacyjne o profilu prozdrowotnym i ekologicznym. Zajęcia odbywają się w siedzibie stowarzyszenia, przy ul.  Gwiezdnej 35 a/3 w Legnicy


W okresie od 30.06 do 31.07.2020 “Faustynka” realizuje zajęcia artystyczno – prozdrowotne.
W okresie od 1.08.2020 do 31.08.2020 “Faustynka” poprowadzi zajęcia artystyczno – ekologiczne.
Warunek zapisania dziecka to zapoznanie się przez rodzica z dokumentami, podpisanie kontraktu, umowy i uiszczenie symbolicznej opłaty (w szczególnych przypadkach kwestia domówienia się) oraz przygotowanie mini wyprawki.

Stowarzyszenie przyjmujemy także zapisy dzieci na nowy rok szkolny 2020/2021 r. Oferuje możliwość realizacji zajęć artystycznych w placówkach oświatowych, opiekuńczych i kulturalnych.

- Nasza placówka rozwija się. W ostatnim czasie nasze działania wsparła para prezydencka, pan premier, Rzecznik Praw Dzieck, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Bierzemy również udział w projektach edukacyjnych – informuje Monika Skrobiewska, założycielka Stowarzyszenia od serca “Faustynka”.

W tym tygodniu “Faustynka” organizuje warsztaty misyjne. Dzieci dowiadują się m.in. kim jest misjonarz, jakie powinien mieć cechy charakteru, gdzie można odbywać misje i jakie są najważniejsze symbole misyjne.

ZAJĘCIA WAKACYJNE ODBYWAJĄ SIĘ OD PN DO PT W GODZ. OD 14.00 DO 17.00, SOBOTA – OD 8.00

15.07 o godz. 16.00 stowarzyszenie zaprasza na letnie warsztaty z decoupage oraz technik dekoracyjnych.

20.07 o  godz. 16.00 odbędą się zajęcia z origami.

27.07 o godz. 16.00 odbędą się zajęcia z papieroplastyki.

Stowarzyszenie prowadzi akcję pomocową na rzecz osób w potrzebie. W związku z tym przez cały rok trwa zbiórka artykułów papierniczych, biurowych, środków czystości, artykułów higienicznych. Od 5 lat “Faustynka” zbiera też nakrętki na wrocławskie hospicjum dla dzieci. Nakrętki można przynosić do siedziby przy ul. Gwiezdnej 35 a/3 i ul.
Witkiewicza 17 w Legnicy.

FILM YOUTUBE.PL/ WILK MEDIA

FOT. STOWARZYSZENIE OD SERCA “FAUSTYNKA”

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

yoga-4639895_1920

Fitness na polanie. Legnicka gimnastyka dla leniwców

Read More →