Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Urząd Miasta w Legnicy od poniedziałku znów otwarty

Przez   /   28/05/2020  /   No Comments

Od 1 czerwca legniczanie będą mogli załatwić swoje sprawy bezpośrednio w Urzędzie Miasta, korzystając z obsługi na parterze z wejściem od ul. św. Piotra. Dla bezpieczeństwa mieszkańców magistrat będzie przyjmował jednocześnie jedną osobę na każde stanowisko obsługi.

Wizyty klientów będą prowadzone w Biurze Obsługi Klienta. Udostępniona zostanie też kasa. Wciąż będzie możliwość skorzystania z skrzynek/urn podawczych, funkcjonujących wcześniej przy wejściu głównym do budynku Ratusza.
Sprawy urzędowe będzie mogło jednocześnie załatwiać tylu mieszkańców, ile działa stanowisk obsługi. Określa to Rozporządzenie Rady Ministrów z 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
W razie potrzeby pracownicy pozostałych wydziałów będą spotykać się z klientami na parterze w Biurze Obsługi Klienta, w odpowiednio zabezpieczonych i wyposażonych w środki odkażające oraz rękawiczki pomieszczeniach.
Otwarcie magistratu jest reakcją na odmrażanie kolejnych obostrzeń związanych z pandemią.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

106991674_10213792136877759_1320529393718599508_n

Wolontariusze z Legnicy chcą pomagać psom. Nie mogą

Read More →