PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Rajd oldtimerów z Jawora na Rozewie. Dla zuchwałych

Przez   /   10/07/2020  /   1 Comment

Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji wspólnie z Gminą Jawor oraz samorządami i klubami miłośników motoryzacji z miast partnerskich – Ostrowa Wielkopolskiego, Torunia, Ostrudy i Władysławowa, organizuje Rajd Samochodów Zabytkowych „Tylko dla zuchwałych”, podczas którego zawodnicy będą musieli zmierzyć się z interesującymi wyzwaniami, jakie dla nich przygotowano.

Mieszkańcy miast znajdujących się na trasie przejazdu będą mieli niecodzienną okazję do zobaczenia zabytkowych pojazdów, pamiętających jeszcze czasy przedwojenne oraz takich z lat 80 ubiegłego wieku.

Rajd odbędzie się w dniach 29.07-1.08. Będzie się składał z 4 etapów, pierwszy zakończy się w Ostrowie Wielkopolskim, drugi w Toruniu, trzeci w Ostródzie, czwarty we Władysławowie. Zawodnicy wystartują z jaworskiego Rynku, a wyścig zakończą w Rozewiu, gdzie znajduje się baza obozowa Hufca ZHP Jawor, która w tym roku obchodzi swoje 50-lecie.

Mamy nadzieję, że rajd na stałe wpisze się w kalendarz imprez i za rok uda nam się rozszerzyć go o nowe miejscowości.

Źródło: Urząd Miasta w Jaworze

RYC. URZĄD MIASTA W JAWORZE

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email

1 komentarz

  1. Kafar pisze:

    A jednak Ostróda a nie Ostruda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_1472_2,klOWfqWibGpC785HlXs

Legnica. Przy ul. Stromej powstaje park wodny

Read More →