schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Tydzień Siły Kobiet. Joga z Piarą Ravi Kaur w Legnicy

Przez   /   24/03/2021  /   No Comments

W ramach Tygodnia Siły Kobiet, poranek, 25 marca (czwartek) rozpoczniemy od spokojnego rozruchu swojego ciała, umysłu i ducha. Na te relaksujące i odstresowujące ćwiczenia zaprasza certyfikowana nauczycielka jogi Piara Ravi Kaur, czyli Natalią Norko. Zaprezentujemy je na kanale FB/YT Miasto Legnica, już od godz.10.00.

Szybkie tempo, mnóstwo obowiązków, presja w pracy czy problemy w życiu osobistym – to wszystko powoduje, że jesteśmy każdego dnia narażeni na stres. Wynikiem tego jest pogorszenie się naszego samopoczucia nie tylko psychicznego. Prowadzi to do chorób psychosomatycznych.
- Praktyka jogi może okazać się skuteczną metodą w walce ze stresem. Regularne ćwiczenia ułatwiają osiągnięcie równowagi emocjonalnej, pogłębiają świadomość ciała i oddechu, usuwają zbędne napięcia, redukują ból, zwiększają odporności i relaksują. Ponadto czas spędzony na praktyce, daje nam możliwość złapania dystansu do siebie, do świata i do naszych problemów – mówi Natalia.
Koncentrując się na wykonywaniu prostych asan (pozycji) i ćwiczeń oddechowych zaproponowanych w filmie, stopniowo wyciszymy układ nerwowy i odnowimy pokłady utraconej energii. Warto podjąć wyzywanie, uwolnić się od stresu.
Piara Ravi Kaur (Natalia Norko) – certyfikowana przez KRI (Kundalini Research Institute), IKYTA (International Kundalini Yoga Teachers Assosiation) i Yoga Alliance RYT (Registered Yoga Teacher) nauczycielka jogi. Ukończyła roczny kurs nauczycielski Kundalini Jogi I stopnia (Nauczyciel Ery Wodnika – Instruktor) według systemu nauk Yogi Bhajana w Irlandii, kurs muzykoterapii organicznej z użyciem gonga we Wrocławiu oraz kurs instruktorski klasycznej hatha jogi w Indiach. Ponadto śpiewa, komponuje muzykę i podróżuje po świecie.
26 marca zapraszamy na premierę filmu dla wszystkich smakoszy japońskiej kuchni i wielbicieli sushi. Wraz z Koku Sushi Legnica zobaczycie jak przygotować wyśmienite kobiece sushi party!

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

hutnicza_zbiorka_krwi_na_60_lecie

Hutnicza krew. Popłynie w Legnicy, Głogowie i Lubinie

Read More →