schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Tim Catering, czyli jak jedzenie pudełkowe pomogło kobiecie po 40-stce?

Przez   /   24/08/2022  /   No Comments

Jestem pracującą kobietą w średnim wieku oraz matką trójki dzieci. Jak można z tego wywnioskować, nie mam przez to zbyt dużo czasu dla siebie. Żyję w ciągłym biegu wykonując pracę na etacie, jak i obowiązki domowe. Do tych drugich należy przygotowywanie posiłków dla mojej rodziny. I tu pojawił się problem. Mianowicie, gdy chciałam schudnąć po ostatniej ciąży musiałam przygotowywać oddzielne dania dla mnie i oddzielne dla moich bliskich. Przez to bardzo dużą część dnia spędzałam w kuchni, a dodatkowo podjadałam między posiłkami, przez co dieta nie dawała efektów. Postanowiłam więc pomyśleć o sobie i zdecydowałam się na catering dietetyczny. Wybrałam dietę i jej kaloryczność na stronie firmy i czekałam na pierwszą dostawę.

Jakie zalety ma dieta pudełkowa?

Gdy zamówiłam dietę Slim ze strony Tim Cateringu, nie sądziłam, że moje życie w tak łatwy sposób może odmienić się na lepsze. Fakt, że każdego dnia otrzymywałam zdrowe i smaczne jedzenie pudełkowe sprawił, że mniej czasu spędzałam w kuchni. Dzięki temu mogłam również częściej ćwiczyć. Byłam też bardziej wypoczęta - catering dietetyczny Lubin z dostawą czekał pod moimi drzwiami od samego rano, przez co zawsze miałam przygotowane jedzenie do pracy. Warto też wspomnieć, że korzystając z diety pudełkowej poznałam wiele nowych potraw oraz składników, których nigdy dotąd nie używałam w mojej kuchni. Znacznie poszerzyłam więc moje kulinarne horyzonty. Wbrew temu co myślałam, jedzenie pudełkowe okazało się sycące, a porcje były wystarczające, dzięki czemu nie chodziłam głodna. Zdecydowanie wpłynęło to pozytywnie na mój proces odchudzania, a także na zmianę moich nawyków żywieniowych na zdrowsze.

Podsumowanie mojej przygody z cateringiem dietetycznym po 6 miesiącach

Efekty, jakie pojawiły się po moim skorzystaniu z diety pudełkowej, pozytywnie mnie zaskoczyły. Po pierwsze udało mi się schudnąć i to bez zbędnego wysiłku. Teraz znowu mieszczę się w swoje ubrania, które kupiłam przed ostatnią ciążą. Ponadto już nie musiałam gotować dwóch oddzielnych obiadów każdego dnia. Zyskany czas mogłam przeznaczyć na wiele różnych czynności, które wspierały moją przemianę i samorozwój. Catering dietetyczny z dostawą pokazał mi, że zdrowe jedzenie nie musi być monotonne i mdłe. Dieta Slim posiadała ograniczoną ilość tłuszczu, co pozytywnie wpłynęło na mój poziom cholesterolu we krwi, który wcześniej był za wysoki. Posiłki zawarte w tym jedzeniu pudełkowym są bogate w warzywa i owoce, co także wpłynęło na moje zdrowie i wygląd. Witaminy i mikroelementy w nich zawarte wpłynęły na poprawę stanu mojej cery, która wcześniej była pokryta trądzikiem. Udało mi się także zahodować moje włosy i paznokcie! Catering dietetyczny wpłynął na moją odpornością – odkąd odżywiam się zdrowo, nie musiałam iść do lekarza. W skrócie, nie sądziłam, że dieta pudełkowa może być taka pomocna w codziennym życiu. Dodatkowo efekty jakie uzyskałam są niezwykle satysfakcjonujące. Czuję się teraz, jak nowszy, zdrowszy człowiek, który dodatkowo wygląda i czuje się lepiej niż kiedykolwiek.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 102 dni temu dnia 24/08/2022
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 24, 2022 @ 10:34 am
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

P1145610 (Copy)

Dzięki Spynaczowi i Leroy Merlin rośnie apetyt. Na co?

Read More →