wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Szybka robota policjantów z Chojnowa – ujęli złodzieja

Przez   /   25/04/2019  /   No Comments

24-latek z gminy Chojnów udało się ukraść busa marki Mercedes Vito. Nie nacieszył się łupem, gdyż kilka godzin później wpadł w ręce chojnowskich kryminalnych. Okazało się, że ma też inne grzechy na sumieniu.


Praca operacyjna funkcjonariuszy Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie szybko dała rezultaty. 24-latek był mocno zaskoczony, gdy kilka godzin po kradzieży zobaczył funkcjonariuszy na progu swego domu. Nie kręcił – od razu się przyznał. Samochód odzyskano i przekazano właścicielowi.

- Funkcjonariusze nie poprzestali na tym – opowiada mł.asp. Jagoda Ekiert, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. -Podejrzewając, że mieszkaniec gminy Chojnów może mieć na koncie inne podobne, kradzieże przepytali go na tą okoliczność. W rezultacie 24-latkowi udowodniono jeszcze zabór przęseł ogrodzeniowych na szkodę jednej z firm w Chojnowie o wartości 1 400 złotych. W oparciu o zebrany materiał dowodowy podejrzany usłyszał zarzuty kradzieży, za które grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

FOT. POLICJA LEGNICA

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 516 dni temu dnia 25/04/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 25, 2019 @ 2:15 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

rabczenko-2-1024x681

Wojewoda chce usunąć z rady miasta Jarosława Rabczenkę?

Read More →